top of page
  • Ostuabi:

       Lisage soovitud raamat(ud) ostukorvi.

       Hinnad kirjastuse lehel sisaldavad käibemaksu ja ei sisalda saatmiskulu.

       Ostukorvis olevaid raamatuid saate vaadata, eemaldada ja koguseid muuta.  

       Kui tellimus koos, valige kättetoimetamise viis. Raamatud on võimalik tellida Teile lähimasse Omniva pakiautomaati           või  Omniva kullerteenusena. Sisestage mobiiltelefoni number ja aadress kuhu te soovite, et raamat(ud) saabuksid             (vaata juhendit).

       Lisaks saab soovi korral lisada märkmeid kohaletoimetamise kohta (nt. pakiautomaadi puhul nimetus või asukoht).             Kui on valitud pakiautomaadi kättetoimetamise viis ja ei ole lisatud märkmena pakiautomaadi nimetus või asukoht,             siis kirjastus pakub Teie aadressile lähima pakiautomaati.           

       Kui oleme Teie tellimuse kätte saanud, saadame arve Teie e-posti aadressile. 

       Kõik kuvatavad raamatud ei pruugi alati laos olemas olla. Juhul, kui mõni Teie poolt tellitud raamat puudub laost ja     

       tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab kirjastus Teiega ühendust e-posti teel.

       Tellimust hakatakse täitma peale makse laekumist. Tellimus tühistatakse kui määratud tähtajaks arve ei ole tasutud. 

       Tarneaeg 3-7 tööpäeva.

      ​

  • Toodete tasuta kohaletoimetamine:

  1. kui raamatute tellimise summa ületab enne saatmiskulusid 30 € ja toodete kättesaamiskohaks on tellija valinud pakiautomaadi

  2. kui raamatute tellimise summa ületab enne saatmiskulusid 70 € ja toodete kättesaamiskohaks on tellija valinud Omniva kullerteenuse.

​​

  • Eelarvelistele asutustele nagu raamatukogud ja koolid saadetakse raamatud välja koos arvega, ilma ettemaksu nõudeta. Maksetähtaeg on 7 päeva.

  • Hulgimüüjatele raamatute tellimiseks palume pöörduda kirjastuse poole: e-post: odamees@odamees.ee.  

  • Isikuandmed ja nende töötlemine:

       Kirjastus kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Kirjastus         edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

       Kui ostja on andnud selleks nõusoleku, kasutab kirjastus ostja poolt sisestatud e-posti aadress uudiskirjade ning                 pakkumiste saatmiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest             andes sellest meile teada e-posti teel või järgides pakkumisi sisaldava e-posti juhiseid.

 
bottom of page